Kancelaria

Home/Kancelaria
Kancelaria 2017-07-18T20:28:58+00:00

KIM JESTEŚMY

Stemplewski Szczudło & Partnerzy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych spółka  komandytowa w Lesznie stanowi jedną z najszybciej rozwijających się kancelarii w regionie, specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorców. Sporą grupę naszych Klientów tworzą również osoby poszukujące doradztwa i reprezentacji w sprawach sądowych.

Fundamenty pod aktualną strukturę położył Stanisław Stemplewski – świadczący pomoc prawną od 1983 roku. Pierwsza siedziba Kancelarii znajdowała się przy ulicy Słowiańskiej. Od 2014 roku Kancelaria mieści się przy ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Lesznie.

DORADZTWO

Doradzamy w zakresie optymalnych rozwiązań dla biznesu również pod kątem wyboru modelu funkcjonowania firmy jako spółki i stosownych rozwiązań podatkowych. Występujemy przed sądami cywilnymi, karnymi i administracyjnymi, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym i Sądem Najwyższym. Oferujemy stałą i doraźną pomoc prawną wykonywaną również w siedzibie Klienta oraz online.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w negocjacjach, staniemy po Twojej stronie. Współpracujemy z notariuszami, którzy poświęcą należną Tobie uwagę. Nasi doradcy podatkowi znajdą rozwiązanie złożonych kwestii podatkowych. Wskazani przez nas komornicy niezwłocznie zajmą się Twoją sprawą, zwiększając tym samym szanse powodzenia egzekucji. Dzięki nam odnajdziesz się w trudnej sytuacji, zaoszczędzisz czas i nerwy. Jeżeli istnieje rozwiązanie Twojego problemu, znajdziemy je.

Od 2016 Kancelaria jest partnerem w elitarnej sieci Kancelarie RP działającej pod patronatem dziennika Rzeczpospolita, zrzeszającej dynamicznie rozwijające się kancelarie prawne w Polsce.

Avada WordPress Theme